Bleší trh

Ve středu 30.11.2016 se od 13,00 hodin konal Bleší trh. Tentokrát ve třídách 1. stupně. Děti si připravily „stánky“ se zbožím nejrůznějšího druhu. Byly to perníčky, vánoční andílci a suché vazby či ozdoby, svíčky, mejdlíčka, náušnice, náramky, ale také drobnosti z papíru, figurky a plyšová zvířátka. Zkrátka věci, které děti chtěly předat dál. Nechybělo ani sladké občerstvení v podobě vánočky či dobrého moučníku. Prvňáčci „okoukli“, jak to na Bleším trhu chodí a těší se, až budou umět počítat, aby mohli také za rok prodávat. Velkou pochvalou této akce je, že se jí nezúčastňují jen děti, které chodí do ŠD, ale všichni, kteří mají zájem. Tak mezi prodávajícími najdete děti z 1. i 2. stupně ZŠ. Tradiční a oblíbenou akci navštívili všichni, kteří měli o něco zájem – žáci, pedagogové, vedoucí a provozní pracovníci naší školy. Přišli se podívat i rodiče a prarodiče. Též nás velmi těší, že naše pozvání přijaly také děti a vychovatelky ze „ staré školy“!
V 15,00 hodin by nikdo nepoznal, že se zde něco takového uskutečnilo, žáci připravovali, prodávali a uklízeli svůj krámek velice svědomitě.
Domů všichni odcházeli s dobrou náladou, novou hračkou či s „plnou“ peněženkou :-)

Vychovatelky ŠD