Deskové hry

V pátek 16. 12. 2016  jsme se sešli v přízemí školy, konala se zde další celodružinová akce a to Deskové hry. Pro děti byly připraveny jejich oblíbené hry: Pexeso, Žížaly, Husičky, Dáma, Kolíčky, Mikádo, Člověče nezlob se aj. Ve 13,00 hodin bylo slavnostní zahájení. Děti se rozešly po družinách, kde až do 14,30 hodin hrály hry, poté následovalo vyhodnocení.  Principem této akce bylo společně si pohrát a zároveň nasbírat co nejvíce kartiček, ty děti získávaly za vítězství v jednotlivých hrách. Na poctivou hru a hladký průběh dohlížely děti ze 4. tříd. Absolutní vítěz z každé družiny byl oceněn diplomem a malým dárkem. Pro všechny soutěžící i porotu byla přichystaná sladká odměna.

Příjemné a pohodové Vánoce, splněná přání, zdraví a štěstí v novém roce přejí vychovatelky ŠD.