Odpoledne s pohádkou

Pohádkové postavičky, a byla jich spousta, si pro děti připravily tu lehčí, tu obtížnější úkoly. A tak děti zpívaly u víly Amálky, pomáhaly princovi chytat kroužky na meč, u čaroděje vykouzlily z obrovské skládačky obrázek, chytaly ryby pro Rákosníčka, poznávaly pohádky a pohádkové dvojice u Chytré horákyně a Večerníčka. A pohádkových postaviček i úkolů bylo ještě více. Jakmile se hrací kartička zaplnila razítky za splnění úkolů, dostaly děti sladkou odměnu a omalovánky.

Věříme, že se odpoledne všem, kteří přišli a dali tak přednost pohádkám před slunečným odpolednem stráveným venku, líbilo.
Na ně i na ostatní předškoláčky, kteří mají rádi klauny, se těšíme na viděnou při zápisu do 1.třídy, který se bude konat v úterý 11. a ve středu 12.dubna 2017 od 12 do 17 hodin.

učitelky 1.stupně a vychovatelky ŠD