Stávám se školákem

Po tři úterní dopoledne k nám přicházeli budoucí prvňáčci, aby se seznámili se svou budoucí paní učitelkou a paní vychovatelkou, aby se poznali navzájem a aby se podívali, jak to v takové velké škole chodí.
Na první schůzce se děti seznámily s prostorami školy a podívaly se do třídy, která bude od září jejich. Zazpívaly si písničky a vyrobily si skládanku z papíru.
Při druhé návštěvě si vyzkoušely, jaké to je ve školní jídelně. Samy si odnesly jídlo ke stolům, nalily si pití a pochutnaly si na polévce. Naučily se básničku o motýlkovi a nakreslily si k básničce obrázek.
Třetí setkání patřilo cvičení, opičí dráze a hrám. Děti byly v tělocvičně jako ryba ve vodě a ukázalo se, že je mezi nimi mnoho dobrých sportovců.
Během všech schůzek byly děti moc šikovné a právem si zasloužily medaili a malou sladkost.
V září se na všechny malé školáčky těší
                                                                třídní učitelka Radka Panská a paní vychovatelka Olga Boháčová