Do školy s úsměvem - 2. setkání

Úterní podvečerní hodiny 28. listopadu patřily na naší škole opět předškolákům. Těšit se mohli již na druhé setkání, při kterém měli slíbeno, že nakouknou do učeben žáků 2. stupně a prohlédnou si další část naší školní budovy – tentokrát jeho 2. patro. Přitom si mohli vyzkoušet s naším panem učitelem – chemikářem různé hokusy a pokusy, s paní učitelkami si pohrát s elektřinou a magnety, cestovat po světě i po mapě a poznávat zvířátka.
Příště se na vás budou těšit paní vychovatelky ze školní družiny.  Kluci, nalaďte formu na závody a holčičky, vyleštěte střevíčky na tanec s hůlkami!

J. Dvořáková a B. Faladová