Vánoční setkání ve 2.A

Rok utekl jako voda a je tu opět naše vystoupení pro rodiče.

V pondělí v podvečer jsme se sešli ve třídě, abychom předvedli to, co jsme si s velkým úsilím nacvičili - pásmo s názvem Rok, plné písniček, básniček i tance.

Netrpělivě a s trochou trémy jsme nastoupili. A už se vše rozjelo na plné obrátky. Děti se střídaly ve svých vystoupeních a všem se moc dařilo.
K vidění byli čerti z Barevného dne, hra na hudební nástroje, nebo anglická písnička.
Také po tanečním vystoupení "ala roztleskávačky" děti sklidily zasloužený potlesk.

Na setkání vládla opravdu příjemná vánoční atmosféra, všichni jsme si večer pěkně užili a za to všem přítomným velice děkuji.
Dík patří také rodičům, kteří nám donesli cukroví, po kterém se rychle zaprášilo a paní vychovatelce, která nás vždy ve všem podporuje a pomáhá nám.

Krásné a pohodové Vánoce a hodně zdraví do nového roku 2018

přejí