5.A opět v knihovně

A tak se naše třída 5.A opět vydala do knihovny za novým poznáním a to „Fantasy literaturou“. Tentokrát si pro nás připravily program dvě studentky ze střední školy.
Hned na začátku jsme si pověděli, co to vlastně fantasy literatura je a poté děti jmenovaly hrdiny z různých přečtených knih, filmů nebo kreslených příběhů. A bylo jich opravdu hodně.
Po teoretickém úvodu se všichni společně pustili do vlastního fantazírování. Měli malovat vše co je nové, neokoukané, vymyšlené vlastní představivostí. Zpočátku nevěděli čím začít, ale po krátké domluvě namalovali opravdu originální FANTASY OBRAZY.
Na závěr vyslala každá skupina svého mluvčího, který ostatním představil své dílo.
                                                                             Zapsala B. Faladová