HOD-ný den s vílou Amálkou

Dne 23. 3. se uskutečnil náš první celodružinový HOD-ný den. „A to budeme muset být celý den hodné?“ Ptaly se děti…Ne, jen jsme při pojmenování naší další akce využili pestrost a krásu mateřského jazyka. Akce byla zaměřena sportovně a proběhla v tělocvičně školy. Házelo se. Vyzkoušeli jsme si tradiční hody a i ty netradiční. Některá stanoviště byla bodována, jiná jenom pro pobavení. Už víme, jak se hází na koš; s míčem, který si letí „kam chce“ či naopak se zastaví na prvním místě svého dopadu; co dělá vletu brčko či PET lahev, papírový tácek…O legraci nebyla nouze. Hrálo se fair-play a proto HOD-né děti neminula odměna – medaile a další list do pohádkového leporela, tentokrát s vílou Amálkou.
Děkujeme za pomoc děvčatům z 9. třídy. A už se těšíme na dubnové dobití Kozího hrádku.

Vychovatelky ŠD