Velikonoce v 5.A

Již brzy nastanou Velikonoce a tak jsme si tyto svátky jara připomněli již v pondělí 26.3. návštěvou knihovny, kde jsme si zopakovali tradice a zvyky u nás nebo v jiných evropských státech.
V této příjemné atmosféře jsme pokračovali ve středu 28.3., kdy se děti rozlosovaly do čtyř družstev a plnily zábavný kvíz. Otázky nebyly zrovna jednoduché a tak vyhrálo družstvo, které kromě vědomostí zvládlo také taktiku hry. Na finalisty čekalo překvapení v podobě čokoládových zajíců a vajíček.
Bylo to určitě zajímavé zpříjemnění výuky a určitě si to ještě v tomto školním roce někdy zopakujeme.
                                                                                           Tř.učitelka Blanka Faladová