Štafetový pohár 2018

Již potřetí se naše škola zúčastnila „Štafetového poháru“ a tak jako v předcházejících letech jsme opět přivezli medaile. Ale pěkně popořádku.
Dne 17.4. jsme vyrazili na stadion Míru se dvěma štafetami – mladší kategorie pro 1. – 3.ročník a starší kategorie pro 4. – 5.ročník. Děti z mladší štafety měly letos premiéru a tak měly velké obavy, jak to všechno zvládnou. To atleti ze starší štafety již věděli, co je čeká.
Letos se do tohoto sportovního klání přihlásilo 13 škol, což bylo nejvíce ze všech okresů. A pak to přišlo. Školy byly rozděleny do třech rozběhů a naše děti byly ve druhém. Když přišla ta chvíle, nervozita byla obrovská. Pistole vystřelila a první vyběhli. A potom jsme jen viděli, jak sprintují na čele a vzorně si předávají štafetový kolík. Nádhera!
Součtem všech časů jsme vybojovali krásné třetí místo a s pohárem a ověnčeni bronzovými medailemi jsme hrdi odjížděli domů.
Všem zúčastněným sportovcům moc gratuluji!
                                                                                                        Zapsala Blanka Faladová