Atletika nás baví!

V pátek 8. 6. se na našem hřišti konalo školní kolo atletické olympiády 1. stupně. Ti nejlepší postoupili do okresního kola, které proběhlo v Táboře hned ve středu 13. 6.
Zatímco v pátek nám počasí přálo, ve středu jsme si připadali jako vodníci. Od rána lilo jako z konve, ale sotva závody skončily, pršet přestalo. Zákon schválnosti! Ale i tak jsme byli v Táboře velice úspěšní, z 28 škol z celého okresu se ta naše umístíla na krásném 3. místě. Z 25 zúčastněných žáků se nenašel ani jeden, který by nezískal alespoň pár bodů pro tým. Většina závodníků se umístila do 10. místa. Bronz v jednotlivcích vybojovali Jáchym Krešák a Zuzka Čížková, stříbrné medaile získali Ema Ryzková, Radim Podzimek, David Sedliak, Jáchym Krešák a Klara Hrušková. Zlato si odvezli Adriana Holušová, Filip Sokol a Jakub Dohnal.
Všem sportovcům moc děkujeme, vážíme si toho, v jakých podmínkách tentokrát bojovali a přejeme jim mnoho dalších sportovních i životních úspěchů.