Dopoledne s Kaňkou

Jak v loňském roce, tak i v letošním jsme na půdě naší školy připravili pro handicapované děti z Kaňky příjemné dopoledne. V tělocvičně školy naši žáci ukázali, co se v zájmových kroužcích za školní rok naučili. Vystoupily mažoretky všech oddělení, v rytmu lidové noty předvedl tance folklorní soubor Dubínek, zazpíval pěvecký sbor Nokturňáček i Koťata a několik zajímavých kreací nám ukázaly roztleskávačky. Vystoupení se povedla a děti nejen z Kaňky, ale i z naší školy vydržely být pozornými po celou dobu programu. Navzájem jsme si vyměnili dárky, které jsme připravili.

Věřím, že jsme všem udělali radost a že naše spolupráce s Kaňkou bude pokračovat.
                                                              Andrea Lacinová, Veronika Štěpánková, Pavla Vítková a Martina Zemanová