Jak se žije na letišti

​V pátek 21.9.2018 jsme zahájili družinový školní rok návštěvou letiště v Táboře.
Měli jsme krásné slunečné počasí a cesta nám vesele ubíhala. Na letišti se nás ujali bratři Lískovcovi, kteří dětem ukázali v hangáru malá letadla a větroně, se kterými na letišit létají. Děti se také dozvěděly, jak život na letišti funguje, co všechno se musí začínající pilot naučit. Měly také možnost vyzkoušet si padák. Po malé přestávce na svačinu mezi nás přišel několikanásobný mistr světa v akrobatickém létání pan Martina Šonka. A to byla pro děti i nás vychovatelky bomba! Jeho předváděčka vytáček, přetáček a dalších leteckých kouzel a manévrů ve vzduchu byla úžasná!
Děti byly nadšené a náš velký dík patří nejen panu Šonkovi, ale i všem pracovníkům letiště za nádherně strávené odpoledne!
Děti a vychovatelky ŠD