Do školy s úsměvem

Naše první setkání začalo  v úterý 22.ledna 2019, kdy se děti seznámily s učiteli prvního stupně. Hned v úvodu paní ředitelka přivítala všechny děti a jejich rodiče a seznámila je s projektem „Do školy s úsměvem“. Poté byly děti rozděleny do čtyř skupin a rozešly se do tříd, kde na ně čekalo zpívání u klavíru, poznávání různých lidových písní, skládání a lepení zimního obrázku, hraní s písmenky, dělení slov na slabiky a počítání u kouzelné tabule.
Další setkání proběhne 5.února 2019 a tentokrát se nám představí učitelé druhého stupně naší školy.

kolektiv učitelů 1.stupně