Setkání s dětmi z Kaňky

Jeden horký letní den proběhlo na naší škole setkání s handicapovanými dětmi z Kaňky.  Pro děti byl připraven pestrý program. Před jejím začátkem přivítala děti svým proslovem paní ředitelka a poté začalo plno krásných vystoupení, kde se střídalo nepřeberné množství kostýmů. K vidění byly mažoretky, roztleskávačky, pěvecký sbor Nokturňáček, ale i folklorní soubor Dubínek. Děti z Kaňky byly skvělými posluchači a účinkující odměnily bouřlivým potleskem. Kroužek dovedných rukou pod vedením Martiny Zemanové pro děti připravil dárečky, které si pak mohly odnést. Věříme, že jsme je potěšili. Budeme se těšit opět za rok na další setkání.
                                          Za tým připravující tuto akci zapsala Andrea Lacinová