Halloween ve 3. A

Ve čtvrtek se děti ve škole po delším volnu rozkoukávaly a žily hlavně Podzimní laťkou – každoroční soutěží ve skoku do výšky. Vítězem se stejně jako loni stal Adam Brom.

Právě kvůli Podzimní laťce jsme posunuli oslavy Halloweenu až na pátek. Ráno přišla většina dětí v kostýmech, někteří se jejich přípravě velmi pečlivě věnovali. Celé dopoledne jsme strávili zábavnými činnostmi – řadili jsme jména strašidel podle abecedy, při běhacím diktátu jsme skládali básničku, řešili jsme příklady s tajenkou, luštili jsme halloweenské úlohy, v angličtině jsme se naučili slovíčka k Halloweenu a luštili křížovku. Na závěr jsme se věnovali malování obrázků halloweenských postav.

V posledním říjnovém týdnu jsme se odpočinuli, abychom se nabití energií vrhli v pondělí do "pořádného" učení.

Zapsala tř. učitelka Radka Panská