Skok do nového roku

V pátek 17. 1. 2020  jsme se v 13,00 hodin sešli v tělocvičně školy na první celodružinové akci v novém roce.  A byla to akce se sportovním zaměřením Skok do nového roku. Jednotlivá stanoviště pro nás připravili a zajistili vyučující tělesné výchovy a jejich žáci z 2. stupně ZŠ. Bylo to famózní!!! Moc jsme si tohle odpoledne užili a zas a znovu děkujeme !!! Houpali jsme se na kruhách a provazech nad divokou řekou, podbíhali lana, procházeli slalom jako siamská dvojčata, sjížděli po skluzavce, strefovali se míčem ze sedu do švédské bedny, skákali přes lano či lezli tunelem a v neposlední řadě přenášeli krabice překážkovou dráhou. Nikomu se nic nestalo a všichni jsme si celou dobu hráli a sportovali. Vždyť pohyb je pro nás tak důležitý! Radost v dětských očích a nechuť skončit byla výsledkem této skvělé akce. Příště se můžeme těšit na karneval a spaní ve škole.

Vychovatelky a děti ze ŠD