Karnevalová noc ve škole

V pátek 21. 2. jsme se v 18,00 hodin sešli ve svých odděleních ŠD. Přicházeli jsme s velkým nadšením a očekáváním. Také trošku s obavou, jestli to zvládneme. Vždyť pro některé z nás to byla premiéra, spát mimo domov a ještě ve škole! Páteční program byl opravdu pestrý a my si ho náležitě užívali. Byly to karnevalové hry a soutěže, které nás moc bavili! A na úvod si pro nás děvčata z 3. třídy připravila taneční vystoupení, které bylo velmi zdařilé a nám se moc a moc líbilo!!!
S dobrým pocitem a plni krásných zážitků jsme si po společném programu zalezli do svých pelíšků – spacáků. A s pohádkou na dobrou noc jsme spali jako, když nás do vody hodí.
Sobotní dopoledne bylo neméně dobrodružné, sbalit spacák, to byla výzva! Vše se nakonec podařilo. Společná noc, hry a kamarádi, komu by se chtělo domů? Nám moc ne, ale protože už víme, jak se spí ve škole, rádi si to za rok zase zopakujeme!!!

Vychovatelky a děti ŠD