Program pro předškoláky

Naše škola v letošním školním roce opět připravila pro děti mateřských škol, které v letošním roce půjdou k zápisu do 1. tříd, program nazvaný „Do školy s úsměvem“.
Tento projekt bude zaměřen na přípravu dětí pro vstup do 1. třídy a na jejich bezproblémový vstup do školy. Setkání se budou konat v odpoledních hodinách, aby nejen děti, ale i jejich rodiče mohli zažít přímou práci s pedagogy a poznali metody výuky, které naše škola nabízí. První setkání proběhne 22. ledna 2019 v čase od 17,00 do 18,00 hodin, kdy si děti společně s učitelkami 1. stupně zahrají různé hry, zazpívají si a něco pěkného vytvoří. Také se naučí něco nového a poznají nové kamarády. I další setkání budou neméně zajímavá a přínosná, ale více zatím nebudeme prozrazovat.
Naším cílem je, aby děti nejen poznaly školu a připravily se na zápis, ale také první školní den usedly bez bázně a strachu do svých lavic.

Pedagogický sbor
                                                 ZŠ Školní náměstí 628, Sezimovo Ústí