Těšíme se na prvňáčky

Milí prvňáčci,

v pondělí  4.září přijdete do školy s rodiči. Škola se otvírá v 7,40hod. Ve vstupním prostoru na Vás budou čekat páťáci, kteří Vám poradí, kudy do naší třídy nebo Vás tam dovedou. Vy ani Vaši rodiče se nebudete přezouvat. Přineste si prázdné aktovky. Domů si v nich ponesete nové učebnice a pracovní sešity.  Věci na malování a tělocvik si přineste až v úterý.
Ve třídě potkáte nové kamarády, povíme si, co nás ve Vašem prvním školním roce čeká, a můžete se těšit i na malý dáreček.
Ve třídě budeme asi do půl desáté. Pokud máte přihlášený oběd, půjdeme na něj do školní  jídelny společně.

Přeji Vám hezký konec prázdnin, mnoho radosti z nového učení a spousty jedniček.  Věřím, že první třídu společně zvládneme a budeme mít jen samou radost.

V pondělí na viděnou se těší Vaše třídní učitelka Radka Panská