Vánoční setkání

Týden před vánočními svátky měli prvňáčci připraveno pro rodiče malé vystoupení.

Ve středu 14. 12. chvíli před 17. hodinou se  to u nás ve třídě rozvonělo cukrovím a svíčkami.
Přišli rodiče, prarodiče i další kamarádi, kteří byli zvědaví na naše představení.

Se zacinkáním zvonečku vše začalo. Děti tančily, zpívaly anglicky i česky, přednášely básničky, no prostě snažily se ukázat, co všechno se už naučily. A že se jim to opravdu povedlo!
 A to také díky paní vychovatelce Markvartové, které tímto děkuji za pomoc s přípravou.

Třešničkou na dortu pak byl taneček na vánoční píseň Bílý slon, která děti moc bavila. Slon stál sice jen opodál na skříni, ale i tak se vše nadmíru podařilo.

Po zazpívání koled a předání vlastnoručně vyrobeného andílka maminkám, stačilo už jen popřát všem krásné svátky a hodně zdraví!

Kéž se v tak hojném počtu a ve zdraví setkáme opět příští rok!

S pozdravem M. Klímová