Bob a Bobek

V pravidelných intervalech se rádi vracíme do knihovny, proto ani únor nebyl výjimkou.

Tentokrát jsme měli program připravený na téma pohádek Boba a Bobka. Děti o nich věděly spoustu detailů a tak se na otázky paní knihovnice vždy zvedl les rukou.

Děti si daly se známými postavičkami hned na začátku malou rozcvičku, potom si poslechly příběh o sněžném muži a namalovaly k němu obrázek.
Nechybělo ani skládání rozstříhaného obrázku. Nakonec nás čekala výroba vlastního králíčka - nejen z klobouku, ale podle vlastní fantazie. Toho jsme si pak mohli odnést s sebou jako připomínku návštěvy v knihovně.

Čas strávený u knížek nám vždy uteče jako voda, proto doufáme, že nás brzy čeká další setkání. Třeba s tématem Velikonoce.

Martina Klímová