Projekt Slavnost SLABIKÁŘE

Pátek 4. 11. 2016 byl pro prvňáčky významný den, proběhla Slavnost Slabikáře, kde se rozloučili s Živou Abecedou.

Děti předčítaly slabiky svým spolužákům a za správné přečtení získaly kouzelný klíč, který odemyká cestu ke čtení ve Slabikáři.
Pochvalu si zaslouží všechny děti, byly velmi šikovné. Soustředily se na přečtení zadaného textu. Odměnou byl klíč a následně i očekávaný Slabikář.

Otevřela se brána ke čtení prvních slov. Už se těšíme na nová písmenka a na to, až si přečteme první knížku.

Přeji dětem mnoho úspěchů v dalším čtení, aby je i nadále bavilo a přinášelo radost a poznání.

Fotografie ze Slavnosti Slabikáře najdete v části „Aktivity“.

Zapsala tř. uč. Pavla Vítková