Noc s Andersenem

V pátek 24. 3. 2017 v 18 hodin jsme se sešli v naší třídě, abychom zde strávili noc plnou zážitků – Noc s Andersenem na téma Čtyřlístek.
Škoda, že nás bylo tak málo – „sedm statečných“. Hodně dětí bylo nemocných a programu se nemohlo zúčastnit.

Hned po odložení osobních věcí ve třídě jsme se přesunuli do knihovny, kde byl pro nás připraven program. Děti musely být rychlé jako Pinďa, silné jako Bobík, šikovné kuchařky jako Fifinka a chytrolíni jako Myšpulín. Po splnění všech úkolů, získaly potřebné indicie, podle kterých našly sladký poklad.

Po návratu z knihovny do třídy jsme si vybalili věci a posilnili se na další připravené úkoly.
Na programu bylo skládání příběhu ze „Čtyřlístku“, který byl schován v prostorách školy a další malé úkoly. Před spaním jsme se podívali na film „Čtyřlístek ve službách krále“.

Na dětech byla vidět únava a po celovečerním programu stihly usnout už během filmu.
Ráno byl budíček v 7 hodin, ale to už byla většina dětí vzhůru. Následovala snídaně a balení spacáků a karimatek.

Noc s Andersenem plná dobrodružství se nám povedla a jsme rádi, že jsme se jí mohli zúčastnit.

P. Vítková