Prvňáčci na škole v přírodě

Květen je období, kdy se děti z 1.stupně vydávají na školu v přírodě. Letos to čekalo poprvé i nás. Moc jsme se těšili a nemohli dospat. Náš den, kdy to konečně nastalo, byl tady. Přijeli jsme společně s dalšími třídami do areálu v Louňovicich pod Blaníkem, obklopeného nádhernou přírodou a lesem, vonícím po jehličí. Ubytováni jsme byli v bungalovech, každá třída měla pro sebe jeden domeček. Celý náš pobyt se nesl v duchu pohádkovém, a tak jsme se nejen dopoledne učili, ale i ve zbytku dne hráli nejrůznější hry, které právě s pohádkou souvisely. Zpestřením našeho pobytu byla výprava na kozí farmu. Kdyby se nás někdo zeptal, co se nám nejvíce líbilo, každý by asi odpověděl jinak. Ale to nejdůležitější je, že jsme přijeli nabytí spousty zážitků a bude dlouho na co vzpomínat.
                                                           Ditta Prášková