Projekt - Město Tábor

Dne 1.10. 2015 naše třída 3.A absolvovala projekt "Město Tábor" v Husitském muzeu. Další den na toto téma děti vymýšlely slovní úlohy s husitským námětem, řešily příklady pomocí tajného písma, malovaly husity a psaly vypravování o tom, jak projekt probíhal. Jednu z prací jsem vybrala a můžete zhodnotit, jak se povedla.
Terezka Vlková - Minulost je krásná a dobrodružná
Prvního října jsme vyrazili na projekt - Město Tábor. Ráno jsme se všichni sešli před školou. Pak jsme šli na zastávku a autobus nás dovezl do Tábora. Hned jsme vyšli od zastávky směrem na Žižkovo náměstí.Tam jsme posvačili, rozhlédli se a šup do muzea.Tam jsme si dali tašky, batohy a bundy do velikého sudu. Pak jsme šli za paní průvodkyní na program města Tábora. Nejdříve nám vyprávěla, co se dříve dělo a dozvěděli jsme se toho dost. Pak nás předala kolegyni a ta nám ukázala celé podzemí. Pak jsme vylezli z té zimy ven na sluníčko. Měli jsme hlad a chtělo se nám mlsat. Paní učitelky nám dovolily být v potravinách Žabka nebo v cukrárně. Byli jsme tam přibližně půl hodiny. Pak jsme chvátali na zastávku a autobus nás dovezl do Sezimova Ústí. Hned jsme šli na oběd. Všem se výlet moc líbil a všichni jsme si to moc a moc užili.
                                                                                                                  Blanka Faladová, tř. učitelka