Vítejte v novém školním roce 2014-2015

Moji milí žáčci - nyní už druháčci. Užili jsme si spoustu sluníčka, koupání, lenošení i hraní, ale všechno jednou končí a zase něco jiného začíná. A tak po krásných prázdninových dnech je tu zase škola, která už na vás zvesela volá. A tak hurá do práce, věřím, že spolu zažíjeme zase i spoustu legrace! A při tom se ještě hodně naučíme ( V ČESKÉM JAZYCE nás čeká abeceda, druhy vět, význam slov, hlásky a slovní druhy. V MATEMATICE zopakujeme a dobrousíme počítání do 20 s přechodem přes desítku  a pak už nás čeká numerace do 100 - budeme sčítat, odčítat, zaokrouhlovat, ale také násobit...Naučíme se rýsovat úsečky, měřit je, porovnávat. Dozvíte se, co je to přímka nebo osová souměrnost.V předmětu ČaS si povíme o ročním období, dopravě, o našem domově, vlasti, ale také se dozvíte něco o našem těle.) a něco hezkého si i vyrobíme nebo nakreslíme. Aby nám bylo veseleji, zazpíváme si písničku, při tělocviku zacvičíme rozcvičku, zahrajeme honičku...
Letos do naší třídy přibydou i dvě nové holčičky, tak se máte určitě na co těšit!!!
                            V novém školním roce vám přeji spoustu nových zážitků i jedniček. Ať se vám líbí a daří.
                                                                                                                                     třídní učitelka Mgr. Jana Dvořáková