Už je to tu

Čas prázdninových radovánek, bezstarostného lenošení, koupání a slunění nám jako každý rok rychle utekl a nám z něj zbyly nejen krásné vzpomínky, ale hlavně jsme si stihli odpočinout a načerpat novou sílu do dalšího školního roku, do páté třídy.

A co nás v tomto školním roce čeká a nemine? Tak to už jistě víte, jelikož si vzpomínám, jak jste s velkým nadšením listovali novými učebnicemi již v červnu, natož pak o prázdninách, když už jste se nemohli dočkat, až začne škola.

A na co se můžeme těšit krom nově nabytých informací a získaných zkušeností a poznatků? No určitě na svoje kamarády, se kterými tu zažijete spoustu legrace, na školní akce, které pro vás jako každoročně připravujeme, soutěže, kterých se můžete zúčastnit, projekty, které zábavnou formou doplní vaše znalosti a dovednosti. No a v neposlední řadě je to naše oblíbená škola v přírodě, na kterou se vždycky moc těšíme a která nám završí to naše celoroční snažení a učení (a doufám, že pro vás, ale ani pro mne to nebude nikdy mučení!).

A proto nám všem, tedy i rodičům, přeji hodně pohody a vám děti spoustu úspěchů v novém školním roce.

PS: V pondělí 4. září nezapomeňte přijít a vemte s sebou tašku, penál, úsměv a dobrou náladu. Svačinky v pondělí nebudou, obědy se vydávají od 9,30 – 12,00 hod.

Těšit se na vás bude tř.uč. J.Dvořáková