4. A a Halloween

Ve škole  se většinou všichni bojí písemek a známek, proto jsme přivítali svátek Halloween, při kterém se můžeme i ve škole bát příjemně. Děti přišly 26. 10. do školy převlečené za různá strašidla a příšery. Těšili jsme se, co nás tento den bude čekat. A nebylo toho málo.

Strašidýlka se nejprve rozdělila do malých skupinek, a pak už to mohlo všechno začít. Nejprve jsme si připomněli, proč se tento svátek ve světě slaví a proč slavíme Dušičky. Potom následovaly strašidlácké úkoly jako pavučina, strašidelný dům a jeho příběh, anglická křížovka, hádanky a další.

Pokud byl úkol správně splněn, odměnou byl "fant", který se musel hlídat, aby posloužil jako pomůcka při vytváření závěrečného halloweenského obrázku. Ten byl zase podmínkou pro získání výborného strašidláckého pokladu.

Po odzpívání halloweenského songu, který jsme se pilně celý den učili, a pochutnání si na zaslouženém halloweenském pokladu, jsme se se strašidly a příšerkami museli rozloučit. Protože se nám ale celý den moc povedl, jistě na něj budeme ještě dlouho vzpomínat!


                                                                                                                           Za strašidla ze 4. A - Martina Klímová