Vánoční besídka 15. 12. 2014

V pondělí odpoledne v 17 hodin jsme se všichni vánočně naladěni sešli v naší třídě na vánoční besídce. Účinkující byli mírně (někteří i hodně) nervózní z nadcházejícího vystoupení. Nebylo ani divu, protože na besídku dorazili rodiče, sourozenci, babičky, dědečkové a  kamarádi v tak hojném počtu, že nám nestačilo připravené posezení.
Za vůně cukroví od maminek a plápolání svíček, netrpělivosti a očekávání začalo vánočně laděné představení. Děti zpívaly koledy, přednášely básničky, hrály krátkou hru Hvězda nad Betlémem, ale také předvedly, jak umí anglicky i jak se jim povedl Barevný den. Všechno hravě a s lehkostí zvládly, za což jim patří veliké uznání!
Nakonec jsme nechali hořet pouze svíčky na svícnech, které děti vyrobily pro rodiče, a zazpívali si společně koledu Štědrej večer nastal... Vánoční atmosféra nám pak už vydržela až do konce týdne.

Děkuji všem, co se na nás přišli podívat, maminkám za výborné cukroví, dětem, jak vystoupení pěkně zvládly a přeji krásné svátky a hodně zdraví a štěstí do nového roku 2015!
                                                                               Martina Klímová