Třída 7. C

Náš rozvrh

Po   RaZ Z Aj Ov M D
Út   Tv (Dív) Čjl M HvHe Nj (Nj2)
Nj (Nj1)
Tv (Chl)
(Rj)
St   M Z VV VV Čjl   Tv (Dív)
Tv (Chl)
Čt   Aj Čjl Aj Nj (Nj2) F D
Nj (Nj1)
(Rj)
  M Aj Ict Čjl
Třídní učitel / učitelka: Mgr. Kukačková Petra
Celkem žáků 21 - 14 chlapců, 7 děvčat

Moji milí ,
vítám vás na startu nového školního roku. Vloni jsme zahajovali STARTem se všemi spolužáky ze šestých tříd, letos to pro vás bude naostro rovnou od samého začátku.
Moudří říkají : " Pokud budeš v životě neustále střílet na koš, zvyšuješ tím pravděpodobnost, že se strefíš".
Přeji vám ,každému osobně a jako třídě dohromady, uspokojivý počet vstřelených košů.      Vaše třídní paní učitelka Petra Kukačková

Naše aktivity

Nový uživatel

Každý nový uživatel, který chce získat on-line přístup ke školním výsledkům svého dítěte či dětí, mít možnost číst si zprávy od učitelů a sdělení vedení školy, se musí nejprve zaregistrovat. Registrace probíhá vyplnněím formuláře s identifikačními údaji, které slouží vedení školy k udělení přístupu k žákům, jejichž je uživatel zákonný zástupce.

Registrace je nutné potvrdit z e-mailové adresy, kterou uživatel zadává při registraci. Vedení školy si vyhrazuje právo odmítnout přístup uživatelům, jejichž dítě školu nenavštěvuje, případně není možné ověřit jejich identitu. Rovněž je možné kdykoliv přístup uživateli zrušit.

Přístup se uděluje na dobu určitou, nejpozději pak do předpokládaného datumu ukončení docházky dítěte na naší škole.

Žádost o registrace uživatele

Odesláním Vaší žádosti o registraci souhlasíte se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem WWW stránek a vedením 2. základní školy Sezimovo Ústí, Školní náměstí 628. Tento souhlas udělujete pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jste si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jste byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Odeslání zprávy